NOVÁ IKONICKÁ PŘEDNÍ MASKA

Nová DS 5 nabízí propracovanou masku chladiče, z níž čiší její příslušnost k nové prémiové značce DS. Tato nová maska chladiče, která nese označení „DS Wings“, ukazuje, jak bude vypadat identita budoucích modelů DS.

MAGNETICKÝ POHLED

Nová DS 5 se honosí velmi sofistikovaným technologickým klenotem: světelným podpisem, který používá technologii „DS LED Vision“ zahrnující především nové samonatáčecí světlomety spojující výkonnost xenonové technologie a moduly LED, směrovky s posuvem světla a mlhovky s LED diodami s funkcí přisvícení do zatáček. Vyzkoušejte tuto technologii, která kromě jedinečného světelného podpisu zvyšuje bezpečnost a jízdní komfort.

INOVATIVNÍ INTERIÉR

Inspirovaný světem letectví s místem řidiče koncipovaným v duchu kokpitu letadla (obepínající palubní deska, specifické ovladače ve formě koleček a přepínačů).

Atmosféra ve stylu haute couture

Z každého detailu čiší nenapodobitelný duch značky DS, použité luxusní materiály a způsob provedení vás přenesou do světla luxusu: 
- vynikající kvalita kůže včetně semianilínové (luxusní kůže, kterou používají výrobci luxusních automobilů). 
- luxusní komfort díky koženým potahům sedadel ve verzi „Bracelet de montre“ a použitým hliníkovým a kovovým prvkům.

ŠPIČKOVÁ TECHNOLOGIE

Nová automatická šestistupňová převodovka EATG 6 (Efficient Automatic Transmission 6) zajištuje vynikající plynulost a příjemné používání, současně rovněž drasticky snižuje emise CO2. Intuitivní dotykový 7palcový displej: spojení jednoduchosti, plynulosti a účinnosti pro vaše větší potěšení z jízdy.

Nový DS 5

Brožura

Nový DS 5 brožura

Change device orientation