AVANTGARDNÍ DESIGN: ŽIVOT NAPLNO

DS 4 Crossback byl stvořen pro cestování, z jeho tvaru typického pro crossover čiší, že má uhasit vaši touhu po dobrodružství ve městě i mimo něj. Dravou povahu vozu zdůrazňují jeho výrazné stylové prvky: vyšší světlá výška, lišty kolem podběhů kol, spoiler a střešní nosič.

TYPICKÁ MASKA CHLADIČE

DS 4 Crossback, v němž se spojuje elegance a robustnost, je opatřen novou maskou chladiče „DS Wings“, jež je symbolem ladnosti a expresivnosti značky DS.

NOVÝ EXPRESIVNÍ POHLED

Nechte se okouzlit jeho pohledem: světlomety vozu DS 4 Crossover jsou vybaveny technologií DS LED Vision a novým otáčivým xenonovým modulem a vyzařuje z nich elegance a současně bezpečnost.

NOVÁ ÚZEMÍ PRO VYJÁDŘENÍ

DS 4 Crossback nabízí dosud nevídanou interpretaci stylu a zážitků za volantem. Vyzkoušejte si dobrodružství mimo zpevněné cesty! Budete okouzleni živostí a mrštností i dominantní polohou při řízení, která přináší nezbytnou dávku jistoty. Každá křivka splňuje požadavky na aerodynamiku pro příjemné řízení ve městě i na rychlostních či venkovských silnicích.

RVAVÁ POVAHA

DS 4 Crossback pokračuje v nastoupené cestě, která spočívá ve snižování spotřeby a emisí bez dopadu na výkonnost a radost z řízení. K tomu pomáhají nové motory vozu DS 4 Crossback dosahují vynikajícího výkonu a přitom jsou úsporné a splňují emisní normu Euro 6. 
Užijte si mimořádných výkonů díky nové automatické šestistupňové převodovce, která kombinuje rychlejší řazení rychlostí (40 %) a nulové vibrace.

VÝRAZNĚ TECHNOLOGICKÝ

DS 4 Crossback nabízí v rámci sériové výbavy prvky, které řízení dodávají skutečnou dynamiku: * ABS spojené s elektronickým rozdělovačem brzdných sil (EBD) a brzdovým asistentem pro kritické situace (EBA) * ESP: elektronický stabilizační systém se systémem Intelligent Traction Control * Asistent pro rozjezd do svahu (Hill Assist) * Programovatelný tempomat / omezovač rychlosti, který umožňuje uložit po zastavení do systému požadovanou rychlost * Automatická klimatizace s funkcí REST, která zajišťuje větrání i několik minut po vypnutí motoru * Systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu * Sledování mrtvého úhlu

Change device orientation