DS 3 Cabrio

Auto se stahovací střechou a velkou možností osobních úprav na míru. Design, elegance, nový světelný podpis a stahovací střecha zajišťují jedinečný charakter posilující stylistické principy vozu DS 3 Cabrio s novými xenonovými světlomety Full LED.

NA MÍRU VAŠEHO VKUSU

Paleta odstínů vozu DS 3 Cabrio využívá jeho dvoubarevnosti. V nabídce je 10 odstínů karoserie a 3 odstíny plátna střechy (Černá, Modrá Infini a Monogramme DS). Palubní deska (lišty kolem větráků, sdruženého přístroje a multifunkčního displeje) existuje v 8 různých materiálech a barvách, na výběr je několik druhů čalounění včetně 4 druhů kůže.

Upravte si DS 3 Cabrio na míru

Prostě neodolatelný

DS 3 Cabrio s novými xenonovými světlomety Full LED nabízí osobnost, která upoutá stylovými principy inspirovanými světem módy. Nenapodobitelný styl využívající dvoubarevné zpracování je posílený plovoucí střechou, žraločí ploutví a novým světelným podpisem.

Originální světelný podpis

Jeho pronikavý, živý a kouzelný pohled je výsledkem dvou technologií, které se ve voze používají společně: LED diody a xenonový modul. Směrovky s posuvem světla využívají technologii převzatou od posledních koncepčních vozů DS. Tento inovativní světelný podpis doplňují hypnotická zadní světla s LED diodami a 3D efektem.

DS 3 CABRIO JE VÍCE NEŽ KDY JINDY PŘIZPŮSOBEN VAŠEMU VKUSU

Change device orientation